VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: oligarkët

Revista e njohur franceze jehonë protestës për ‘Unazën e re’: Bulevardi i ri i korrupsionit

By | August 5, 2019

Lubonja: Rama, kukull e oligarkëve

By | September 24, 2018

Si erdhi në pushtet Putini, ç’ndodhi në Rusinë e vitit 1996 dhe roli që pati SHBA

By | August 24, 2018

SHBA vendos sanksione ndaj oligarkëve rusë

By | April 6, 2018

Shkëlqim Fusha e Blerim Devolli në mesin e 17 oligarkëve të dyshimtë në Europën Juglindore të lidhur me politikën

By | December 9, 2017

Oligarkët e Tiranës që nga Çili, Lela, Shkullaku e me rradhë! Nga Elida Buçpapaj

By | January 19, 2017

Drenasi voton, por nuk fiton! – Nga Florim Zeqa

By | December 4, 2016

Heqja e maskave pastron skenën politike – Nga Florim Zeqa

By | September 20, 2016

Majlinda Keta: Një përmbysje si e 90-ës për të larguar këtë klasë oligarkike

By | January 28, 2016

Tri pamje kontrastike – Esè nga REXHEP KASUMAJ

By | November 20, 2015

Ja kush është Koço Kokëdhima – Nga DRITAN HILA

By | June 30, 2015