VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shtet sovran

Shqiptarët kanë të drejtë legjitime për t`u zhdukur përfundimisht, askush nuk i pengon – Nga Aurel Dasareti*

By | November 1, 2019

Më 12 shtator 1990 u nënshkrua në Moskë statusi përfundimtar i Gjermanisë

By | September 12, 2019

Vuçiçi: Amerikanët dhe britanikët ma kujtojnë se Kosova është shtet

By | February 21, 2019

Qeveria e Kosovës “nuk e njeh më UNMIK-un”

By | February 6, 2019

Qeveria e Merkelit përkrah Ushtrinë e Kosovës, ka një mesazh për Serbinë

By | December 14, 2018

Kosnett thotë se Kosova duhet t’i ketë Forcat e Armatosura për mbrojtje

By | August 17, 2018

Qeveria dënon sulmin mbi Konsullatën e Kosovës në Strasburg

By | February 26, 2018

Festimet për Pavarësinë, vendosen kurora me lule te Monumenti i Pavarësisë

By | November 28, 2017

Video – Yee konfirmon: SHBA e do Ushtrinë e Kosovës me Kushtetutë

By | March 28, 2017

SHBA respekton të drejtën e Kosovës për ndërhyrje në veri

By | January 16, 2017

Shkëlzen Maliqi: Kufiri me Malin e Zi mund të korigjohet edhe pas ratifikimit në Kuvend

By | May 23, 2016

KOSOVA LARG SHTETIT LIGJOR DHE SOVRAN OSE INTEGRAL…?! – Nga AGRON SHABANI

By | June 11, 2015