VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kosovar

Vritet me thikë në Zvicër një shtatë vjeçar nga Kosova

By | March 22, 2019

Dragan Marshiqanin: Të mos pranohen pacientët kosovarë në spitalet serbe

By | February 25, 2019

Këndi i humorit: Dy shokë, një kosovar dhe një tirans, ishin ulur në kafe dhe po bënin muhabet

By | January 11, 2019

Halil Matoshi: Urdhërarresti i rremë serb kundër Haradinajt e dëmton dialogun

By | November 10, 2017

E kërkon Serbia, kosovari arrestohet në Tiranë

By | June 19, 2017

Vritet në Siri pjesëtari i ISIS-it nga Mitrovica

By | May 23, 2017

Ministria e Jashtme: Deri tani asgjë zyrtare për vdekjen e një të riu në kufirin Hungari-Serbi

By | December 25, 2016

Jemi këtu ku jemi…! – Nga Agron Shabani

By | December 2, 2016

Sot flet për ‘komb kosovar’ – Halil Matoshi më ’92 kërkonte konfederatë islamike me Turqinë

By | October 31, 2016

Zëri: Lidershipi kosovar vazhdon të përballet me izolim ndërkombëtar

By | October 28, 2016

Intervista – Eshref Durmishi: Filmi “Shok” është rruga drejt Oscar-it

By | January 15, 2016