VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: UNMIK

Shqipëria të kërkojë mbylljen e UNMIK – Nga SHABAN MURATI

By | June 13, 2019

Përkeqësohen raportet e Qeverisë së Kosovës me UNMIK-un

By | June 5, 2019

UNMIK-u vazhdon rolin ndërmjetësues mes Kosovës dhe INTERPOL-it

By | February 7, 2019

KS i OKB-së do të diskutojë për Kosovën

By | February 7, 2019

Qeveria e Kosovës “nuk e njeh më UNMIK-un”

By | February 6, 2019

Haradinaj i përgjigjet Mogherinit: S’e heqim taksën kundër Serbisë

By | December 16, 2018

Të dënuar për krime lufte në Kosovë, 34 shqiptarë dhe 4 serbë

By | October 25, 2018

UNMIK nuk largohet nga Kosova

By | February 14, 2018

Çitaku në Këshillin e Sigurimit: UNMIK të largohet, nga 2009’ta ka shpenzuar kot 400 milionë dollarë

By | August 16, 2017

I dënuari për vrasjen e policëve të UNMIK-ut implikoi në sulm Bajram Kiqmarin, Alba Dizdarin dhe Faik Shaqirin

By | July 6, 2017

Moska-UNMIK-ut: Kosova të zbatojë marrëveshjet me Serbinë

By | June 9, 2016

UNMIK-u e dënon dhunën e protestuesve në Prishtinë

By | January 10, 2016