VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia e Kosovës

Arrestohet bashkëshorti i ministres Shahini, u prangos në banesë. Ja detajet

By | May 13, 2019

Policia bllokon rrugën “Luan Haradinaj”, pak minuta para protestës

By | April 26, 2019

Policia e Kosovës mbyll 22 lokacione ku dyshohet se është zhvilluar prostitucion

By | March 20, 2019

Katër të arrestuar në veriun e Kosovës, në kuadër të hetimeve për vrasjen e Inavoviçit

By | November 23, 2018

Arrestohet deputeti Shkumbin Demaliaj

By | September 27, 2018

Vuçiçi në Kosovë: Liqeni i Ujmanit, jetik për serbët dhe shqiptarët

By | September 8, 2018

Kosovë, arrestohen 11 serbë dhe rusë në kufi me Serbinë

By | August 9, 2017

Gazetari shqiptar arrestohet për trafik droge, detajet e ngjarjes

By | August 8, 2017

Departamenti Amerikan: Albert Veliu dhe një anëtar i “Cosa Nostra” dyshohet t’i kenë shpëlarë mbi 800 mijë dollarë

By | June 29, 2017

Kosovë: 6 raste të përfshira në lojën “Balena Blu”

By | June 16, 2017

Policia ndalon Aleksandër Jabllanoviqin

By | June 5, 2017

Naim Rexha: Policia e Kosovës e ka mandatin e mbikëqyrjes së kufirit të Republikës së Kosovës

By | January 15, 2017

Policia e Kosovës e përgatitur për ta ruajtur sigurinë e shtetit

By | January 15, 2017

Policia arreston një zyrtar komunal që fyeu serbët në Asamblenë e Deçanit

By | December 2, 2016

Kosovë: Nga fillimi i nëntorit 19 të arrestuar nën dyshimet për planifikim terrorizmi

By | November 17, 2016

Parody: Policia arreston 6 fëmijë që gjuajtën me vezë për Halloween, thotë se dirigjohen nga VV

By | November 1, 2016

Serbi: Tridhjetë ditë paraburgim policit nga Kosova

By | October 1, 2016

Policia e Serbisë arreston drejtorin rajonal të Policisë së Kosovës – kërkohen sqarime nga Serbia

By | September 29, 2016

Qeveria e Kosovës – Policia largon mjetin e dyshuar shpërthyes – vazhdon kontrollin e terrenit

By | September 27, 2016

Gjuriqi injoron institucionet e Kosovës: sot jam në Pejë

By | September 24, 2016

Përplasje e studentëve me policinë para Kishës në Prishtinë

By | September 17, 2016

Në Kosovë lulëzon kontrabanda e arit, zhdoganohen vetëm dy kilogramë në vit

By | September 9, 2016

Radio Evropa e Llirë – Drejtpërdrejt: Kuvendi pritet të votojë Demarkacionin, fillojnë protestat – Policia shoqëron edhe deputeten Aida Dërguti

By | September 1, 2016