VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trafiku i drogës

“Blerje masive votash dhe asnjë i arrestuar”, Gjermania “godet” Shqipërinë, s’ka negociata

By | September 4, 2019

Lorenc Vangjeli: Deputetë me pasaportë diplomatike kanë sjellë para nga droga e prostitucioni, ja përqindja e fitimit

By | April 19, 2019

Mes trafikantëve të drogës në Shqipëri: Këtu doganat dhe policët korruptohen më lehtë (videot)

By | December 7, 2018

CIA për Shqipërinë: Korrupsioni pengon investimet e huaja, vendi rrugëkalim ndërkombëtar i drogave

By | January 9, 2018

Antimafia italiane: Droga nga Shqipëria është shumëfishuar (video)

By | February 23, 2017

Trafiku i drogës Shqipëri-Itali, avioni përdorej që prej 2014-ës (Ilustrim nëpërmjet fotove)

By | September 2, 2015