VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: G7

Presidenti i Brazilit e kundërshton ndihmën e G7-ës për Amazonën

By | August 26, 2019

Ministri i Jashtëm iranian merr pjesë papritur në Samitin e G7-ës

By | August 26, 2019

Liderët e G7-ës mblidhen në Francë për të diskutuar Iranin, Rusinë dhe Amazonën

By | August 24, 2019

Trumpi thotë se Rusia duhet të rikthehet në G7

By | June 8, 2018

Macron: Liderët e G7-ës duhet të jenë të kujdesshëm me Trumpin

By | June 7, 2018

Kerry në Japoni, i nderon edhe viktimat e Hiroshimës

By | April 10, 2016

G7 – PRESIDENTI OBAMA ARRIN NË KËSHTJELLËN ELMAU

By | June 7, 2015

FORMAT I NJË EPOKE TË SHKUAR, NUK KA KTHIM TEK G8 – koment

By | June 6, 2015

MERKEL – KTHIMI I RUSISË NË G7 I PAIMAGJINUESHËM

By | June 5, 2015