VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aneksimi i Krimesë

Evropa e përcjell me nervozizëm takimin Trump-Putin

By | July 17, 2018

Obama takon aleatët evropianë – agresioni rus në agjendë

By | May 13, 2016

Mesazhe të NATO-s në kohën dhe në adresën e duhur – Nga PETRIT HALITI

By | July 6, 2015

MERKEL – KTHIMI I RUSISË NË G7 I PAIMAGJINUESHËM

By | June 5, 2015