VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Heiko Maas

SHBA dhe BE për dialogun: Strategji të ndryshme për detyrën e njëjtë

By | May 25, 2020

Weber: Berlini dhe Parisi do ta marrin rolin kryesor në dialogun Kosovë-Serbi

By | May 25, 2020

Maas: Nuk ka vend për neonazistët as në rrugë, as në internet

By | May 4, 2019

Gjermania i kërkon Rusisë të parandalojë garën në armatim

By | January 18, 2019

Gjermania kundërshton vendosjen e armëve bërthamore në Evropë

By | December 27, 2018

Kosovë-Serbi, Gjermania “skeptike” për korrigjimin e kufijve

By | September 19, 2018

Ndryshimi i kufijve mes Kosovës dhe Serbisë përplas SHBA-në e Gjermaninë

By | September 1, 2018

Maas: Diskutimet për shkëmbim territoresh janë të gabuara

By | August 31, 2018

Marrëveshja me Iranin – ministri gjerman takon zyrtarët amerikanë

By | May 23, 2018

Gjermani – Me të gjithë fuqinë kundër ekstremizmit të djathtë

By | March 19, 2016