VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jair Bolsonaro

Facebook heq 54 llogari të ish-bashkëpunëtorit të Presidentit Trump

By | July 9, 2020

Presidenti i Brazilit e kundërshton ndihmën e G7-ës për Amazonën

By | August 26, 2019

Brazili nuk ka mjete dhe fonde për të luftuar me zjarret në Amazon

By | August 23, 2019

Shpyllëzimi i Amazonës rritet 20 për qind

By | May 29, 2019

Trump: Brazili mund të jetë aleat i NATO-s

By | March 20, 2019

Fillojnë kundërshtimet për ndërtimin e bazës amerikane në Brazil

By | January 8, 2019

Daçiçi takohet me Pompeon në Brazil, flasin për dialogun Kosovë – Serbi

By | January 2, 2019

“Trumpi tropikal” zgjidhet president i Brazilit

By | October 29, 2018