VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dmitry Peskov

Kremlini mohon se ka humbur një raketë bërthamore

By | August 22, 2018

Kremlini: Putini dhe Trumpi mund të takohen pa ndihmësit e tyre

By | July 3, 2018

Kremlini: Këshilltari amerikan John Bolton planifikon vizitë në Moskë

By | June 21, 2018

Kremlini: Vjena, vend i mundshëm për takimin Putin-Trump

By | June 9, 2018

Trumpi thotë se Rusia duhet të rikthehet në G7

By | June 8, 2018

Kremlini mirëpret deklaratën e Zemanit për agjentin Noviçok

By | May 4, 2018

Kremlini: Nuk ka alternativë për marrëveshjen bërthamore me Iranin

By | April 23, 2018

Boris Johnson e krahasoi Putinin me Hitlerin, Kremlini reagon ashpër

By | March 22, 2018

Rasti Skripal: BE i merr seriozisht akuzat kundër Moskës

By | March 19, 2018

Putini mban sot fjalimin drejtuar kombit

By | March 1, 2018

SHBA publikon Raportin e Kremlinit

By | January 30, 2018

Peskov: Rusia nuk pranon të trajtohet si kërcënim për SHBA-të

By | December 19, 2017

Kremlini: Putin dhe Trump mund të takohen javën e ardhshme

By | November 3, 2017

Kremlini sulmon aktorin Morgan Freeman

By | September 21, 2017

Kremlini ka marrë email nga avokati i Trumpit për një projekt ndërtimi

By | August 30, 2017

Ministri i Jashtëm i Katarit të shtunën për vizitë në Moskë

By | June 8, 2017

Peskov: Rusia e frustruar me administratën Trump

By | March 13, 2017

Kremlini dënon “histerinë e SHBA” ndaj Rusisë

By | March 7, 2017

Peskov: Fox News të kërkoj falje për komentet se Putini është “vrasës”

By | February 6, 2017

Kremlini reagon i përmbajtur ndaj planit amerikan për “Zona të Sigurta” në Siri

By | January 26, 2017

Kremlini: Po aranzhohet biseda telefonike Putin – Trump

By | January 23, 2017

Tanket amerikane në kufijtë rusë, Putini paralajmëron Luftën e Tretë Botërore

By | January 13, 2017

Rusia, shqetësim për stacionimin e trupave amerikane në Poloni

By | January 12, 2017

SHBA: Sanksione shtesë për disa rusë, Kremlini i kritikon ato

By | December 21, 2016