VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Donika Gërvalla

Çakejt e Isës si Isis! – Nga Elida Buçpapaj

By | May 23, 2016

Haxhi Avdyli, kryetari i Degës së LDK-së në Prizren dënon dhunën ndaj Donika Gërvallës

By | May 22, 2016

Kjo që ndodhi me Donika Gërvallën është maja e turpit dhe krimit! Nga Rexhep Gjergji

By | May 22, 2016

Atentat i ri ndaj Jusuf Gërvallës – Nga Lis Bukuroca

By | May 22, 2016

Pse Isa Mustafa ushqen një urrejtje patologjike ndaj Donika Gërvallës – Nga Premton Gërvalla*

By | May 21, 2016

Haziri: Donika Gërvalla nuk është anëtare e KP të LDK-së

By | May 20, 2016

Haziri: Donika Gërvalla nuk është anëtare e KP të LDK-së

By | May 20, 2016

Vjosa Osmani, për sjelljet e LDK-së ndaj Donika Gërvallës: Akt i turpshëm, frikë nga fjala e lirë

By | May 20, 2016

Sejdiu shprehet për keqtrajtimin që LDK-ja ia bëri sot Gërvallës

By | May 20, 2016

Donika Gërvalla tërhiqet zvarrë nga mbledhja në LDK (Video)

By | May 20, 2016

Edhe unë e kam nënshtetësinë e Republikës së Shqipërisë – Nga DONIKA GËRVALLA

By | March 19, 2016

Donika Gërvalla: Lutfi Haziri, ti je një hienë!

By | February 27, 2016

Hashim Thaçi mbetet një barbar politik – si i tillë nuk guxon të bëhet president – Nga DONIKA GËRVALLA

By | February 22, 2016

Po e linçojnë Albulena Haxhiun – ajo është një Roza Parks e Kosovës në shekullin XXI! – Nga Elida Buçpapaj

By | February 21, 2016

Donika Gërvalla: Ismet Beqiri mashtron – Mustafa i bëri puç LDK-së

By | February 15, 2016