VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gilmando Dani

Gjyqi për bandën dhe Emiljano Shullazin kthehet në telenovelë turke

By | July 15, 2019

Dosja “Shullazi”: “O vlla ça bane?”, si u përgjua deputeti i PS, zbardhet biseda me Gilmando Danin

By | August 22, 2018

“E kemi keq punën”, dalin përgjimet. Si e lajmëroi deputeti i PS-së Shullazin për hetimet e prokurorisë

By | August 17, 2018

Zbulohen të tjerë ‘ushtarë’ të Emiljano Shullazit në Tiranë e Durrës, priten arrestime

By | January 24, 2017

Dokument – Zbulohen biznesmenët VIP që u gjobitën nga Shullazi, s’e denoncuan

By | April 20, 2016

Arrestohet Emiljano Shullazi – ja akuzat që rëndojnë mbi të

By | April 17, 2016