VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Emiljano Shullazi

Çështja Shullazi vë në provë gjykatat dhe shtetin

By | February 25, 2020

Gjyqi për bandën dhe Emiljano Shullazin kthehet në telenovelë turke

By | July 15, 2019

Ambasada e SHBA: Presim hetim të plotë për Saimir Tahirin

By | November 20, 2018

Gjykata, 55 vite burg për “grupin e Shullazit”

By | November 13, 2018

“Edisoni i shtatë pallateve”, mafiozi i Vlorës që asgjë nuk bëhej pa miratimin e tij

By | November 7, 2018

Zbardhet dosja e plotë e Shullazit: Si e kërcënoi biznesmenin dhe rektorin e Universitetit të Tiranës

By | October 3, 2018

Dështon pretenca për Shullazin

By | September 25, 2018

“Shullazi”, ambasada e SHBA: mbështesim prokurorët e guximshëm

By | September 24, 2018

Arta Marku i çoi për hetim disiplinor, 10 prokurorët i përgjigjen me letër publike

By | September 21, 2018

Zëri i Amerikës: Çështja Shullazi trazon Krimet e Rënda

By | September 21, 2018

Dosja “Shullazi”: “O vlla ça bane?”, si u përgjua deputeti i PS, zbardhet biseda me Gilmando Danin

By | August 22, 2018

“E kemi keq punën”, dalin përgjimet. Si e lajmëroi deputeti i PS-së Shullazin për hetimet e prokurorisë

By | August 17, 2018

Shtatë dëshmitarë VIP në procesin ndaj Shullazit. Nga Tahiri te Çako, ç’dinë për kërcënimin e rektorit

By | October 5, 2017

Shullazi kallëzon penalisht 2 prokurorë: Falsifikuan dokumentet

By | June 20, 2017

Prokuroria: Pse u thirr Saimir Tahiri, ja për çfarë do pyetet

By | March 21, 2017

Zbulohen të tjerë ‘ushtarë’ të Emiljano Shullazit në Tiranë e Durrës, priten arrestime

By | January 24, 2017

Apeli i Krimeve të Rënda e lë në burg Emiljano Shullazin

By | May 5, 2016

Një grua kundër Shullazit, biznesmenia dëshmon në Prokurori

By | May 2, 2016

Berisha publikon SMS: Si e vrau Emiljano Shullazi pronarin e kazinosë

By | April 30, 2016

Berisha: Shullazin e arrestoi prokuroria, tritolin tek Tahiri e vuri Emiljano

By | April 27, 2016

Biznesmeni Jani Zaka dëshmon për Emiljano Shullazin

By | April 27, 2016

Ylvi Beqja nën hetim për pronësinë e hotel “Vollgës”

By | April 26, 2016

Ylvi Beqaj për BIRN: Historia ime me ‘Vollga’ dhe Shullazin

By | April 25, 2016

Berisha publikon SMS-të: Çfarë i shkruajti Shullazi Tahirit nga qelia

By | April 22, 2016