VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hektor Peçi

Hektor Peçi i kundërpërgjigjet Isuf Kalos: Po të më hiqnin për paaftësi nga Enveri…

By | December 23, 2017

Intervista e plotë – Hektori Peçi: Si më zëvendësoi Isuf Kalo, diagnoza e gabuar që rrezikoi jetën e Sokolit

By | December 21, 2017

Isuf Kalo i përgjigjet Hektor Peçit: Ti më habit me fantazinë tënde të ndezur

By | December 21, 2017

Hektori Peçi, mjeku i Enverit: Rreth ngacmimit seksual të flasë Iliri dhe gruaja e tij, Teuta

By | December 17, 2017

A e vranë Enverin? Mjeku zbulon sekretet, përgjigjet për komplotin e Ramizit me Nexhmijen: Ishte shumë mirë, më pas…

By | December 14, 2017

Intervista – mjeku i Enverit: E vërteta e ngacmimit seksual ndaj Teutës, nuses së Ilirit

By | December 13, 2017

Flet Sokol Enver Hoxha: E fejuara e vëllait tim, mbesa e Ramizit, akuzoi mjekun Hektor Peçi për ngacmim seksual

By | December 7, 2017