VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sulo Gradeci

Kalo: Si vrau veten kuzhinieri i Enver Hoxhës, pasi e larguan u hodh nga Pallati i Kulturës

By | July 25, 2019

“Kur Enver Hoxha zbuloi ‘armikun’ e ri brenda zemrës”- Isuf Kalo: Porosia që na dha Nexhmija dhe biseda me Hysni Kapon

By | July 16, 2019

Ish-zbuluesi Hasan Luçi: Bananet për Enverin duhet t’i blija ku nuk më njihnin shitësit, ai para se t’i hante…

By | March 18, 2018

Isuf Kalo i përgjigjet Hektor Peçit: Ti më habit me fantazinë tënde të ndezur

By | December 21, 2017

Rrëfimi i Isuf Kalos: Pse ruhej në shtëpi kartela mjekësore e Enverit, si na survejonte Sulo Gradeci

By | October 11, 2017