VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forca xheniere

Presidenti Meta kërkon ndihmë me forca xheniere dhe ekipe emergjence, zbardhet telefonata me kryeministrin në Kosovë

By | November 26, 2019