VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: RITA ORA

Rita Ora kërkon nga Apple të vendos Kosovën në hartë

By | July 19, 2020

Vrasja e afro-amerikanit nga dhuna e efektivëve të policisë, reagon Rita Ora: Heshtja është tradhti

By | May 30, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Rita Ora detyrohet ti nënshtrohet një operacioni: Shumë i dhimbshëm

By | February 15, 2020

Foto histori: Cilët janë këta dy zotërinj !!

By | February 6, 2020

Besim Sahatçiu, gjyshi i Rita Orës, pionieri i regjisurës së mirëfilltë shqiptare në Kosovë

By | February 6, 2020

Rita Ora dhe Dua Lipa në listën e artistëve më të pasur në Angli, ja pasuria e tyre

By | October 30, 2019

E pabesueshme- Serbët indinjohen me reklamat e Rita Orës në Beograd: Nuk duhet lejuar, ka qëndrim kundër nesh (fotot)

By | October 25, 2019

Rita Ora publikon këngën e re “New Look” (Video)

By | July 19, 2019

Rita Ora, së shpejti koncert në Zarën e arbneshëve të Kroacisë

By | July 16, 2019

Harrohen në avion bizhuteritë në vlerë 4 milionë USD të Rita Orës

By | May 24, 2019

Me familjet në nevojë nëpër rrugët me baltë, vizita e Rita Orës në Kosovë

By | April 10, 2019

Rita Ora sonte në Prishtinë – ja kur do të aterojë në Aeroport

By | April 8, 2019

Rita Ora uron: Buzëqeshni më 2019, paçi një vit spektakolar

By | January 1, 2019

Jemi ngado! Viti 2018, shqiptarët ‘pushtojnë’ botën! – Nga Pamela Aliaj

By | December 19, 2018

“American Music Awards” pushtohet nga tri shqiptare

By | October 9, 2018

Ja fituesit e MTV Video Music Awards, mes tyre edhe Rita Ora

By | August 22, 2018

Krenare për Shaqirin e Xhakën, Rita dhe Dua i tregojnë botës flamurin e Shqipërisë e Kosovës

By | June 23, 2018

Elektrizuan sheshin “Skënderbej” me koncertet e tyre, por sa janë paguar Rita Ora e Ermal Meta?

By | June 6, 2018

Të surprizuar nga Ermal Meta dhe Rita Ora, fansat italianë pyesin: Çfarë ju japin të hani në Shqipëri?!

By | June 5, 2018

Rita Ora entuziaste pas koncertit në Tiranë: 250 mijë njerëz në shesh ishin për mua

By | June 4, 2018

VIDEO/ Rita Ora surprizon publikun shqiptar, kërcen vallen e Tropojës dhe jep mesazhin e ndjerë

By | June 3, 2018

VIDEO – “O budall”, Rita Ora flet shqip me miqtë e saj në prapaskenat e koncertit

By | May 26, 2018