VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artur Zheji

Greqishtja provokuese e Dules! A u kënaq Geixh?! Dhe pse jam me Ramën në Himarë! – Nga ARTUR ZHEJI

By | August 16, 2016

Artur Zheji: Armiqtë e Metës mbetën me gisht në gojë. Rama iu kishte premtuar poste ministrore

By | August 15, 2016

Debati Zheji-Bushati – Zheji i përgjigjet Bushatit: Ke rënë në nivelin e Kastriot Myftaraj. Ti je bllokmen dhe xheloz për mua, se kam qenë i përkëdheluri i Nanos

By | June 30, 2016

Petro Zheji, shenjtori, mentori, i persekutuari i gjithë elitës shqiptare këtë çerekshekulli – Nga Elida Buçpapaj

By | June 18, 2016

Kastriot Myftaraj: Ja pse më urren Artur Zheji

By | June 18, 2016

Arturi qan: Ja ç’më tha Petro Zheji pak para vdekjes

By | June 2, 2016

Artur Zheji : 200 mijë Euro për të emëruar një gjyqtar

By | November 27, 2015

Zhurmues tek Opinioni i Fevziut mbrëmë – Zirkon Disha kishte të drejtë Nga Elida Buçpapaj

By | November 6, 2015

Tek Opinioni i Fevziut Artur Zheji futet garant se Zagani po gënjen

By | November 6, 2015

Fevziu paralajmëron Artur Zhejin: Akuza shumë të rënda do të dalin së shpejti

By | September 29, 2015