VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PS-LSI

Lubonja: Përplasje e madhe PS-LSI, klientelat e përcaktojnë votën

By | June 25, 2017

Shkullaku: Pas zgjedhjeve, Rama dhe Meta do jenë bashkë

By | June 20, 2017

Propozimi i Metës për dialog, ja përgjigja e menjëhershme e Bashës

By | April 15, 2017

Ilir Meta kritikë publike ministres Nikolla: Reforma në arsim e dështuar

By | March 31, 2017

Zheji: “Çfarë po ‘gatuan’ Meta, prapavija e tij politike që po tremb Edi Ramën”

By | February 28, 2017

Votimi i ligjeve me 3/5, koalicioni PS-LSI ka 87 vota, s`ka frikë për votat e opozitës

By | July 27, 2016

Krisjen e koalicionit e konfirmon edhe Xhafa: Pse ta fsheh që…

By | July 24, 2016

Mosmarrëveshja PS-LSI për dosjet – Nga Mimoza Dajçi

By | November 20, 2015