VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sorosianë

Artur Zheji tregon se Rama dhe Vuçiçi kanë një Këshilltar të përbashkët të lidhur me Sorosin

By | February 25, 2018

Myftaraj reagon pas lirimit: Vlahutini të largohet. Sorosi po krijon Jugosllavinë e Re

By | May 10, 2017