VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryebashkiak

Imamoglu shpallet kryebashkiak i Stambollit

By | April 17, 2019

Artur Zheji: Si e binda Edi Ramën të dilte me sëpatë në dorë mes Tiranës (Fotot)

By | March 22, 2017

Kushtetuesja rrëzon Shukri Xhelilin, Dibra shkon në zgjedhje

By | August 1, 2016

Kaine, kandidat për nënpresident i zonjës Clinton

By | July 23, 2016

Niko Peleshi shprehet rreth moralit të partisë dhe videoskandalin

By | May 14, 2016