VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Partia Socialiste

Grafiku i Institutit të Studimeve Politike: PS ka pushtet më shumë se PPSH pas zgjedhjeve të 1991

By | March 7, 2020

Acromax fsheh faktin se ka kliente Partinë Socialiste – Nga Alice Taylor

By | January 17, 2020

“Aktualisht gjendja në një qorrsokak”- REL: Si u zhyt Shqipëria në krizë

By | June 26, 2019

“Bild” publikon tjetër artikull për shit-blerjen e votës nga PS-ja në Durrës dhe Shijak

By | June 4, 2019

Zëri i Amerikës: Shqipëri, nis fushata për zgjedhjet vendore

By | June 2, 2019

Po tendosen në panik fijet e diktaturës së korrupsionit që mbajnë peng Shqipërinë – Nga JAK PERPALAJ

By | May 11, 2018

Është krijuar bindja se vetëm vdekja mund ta largojë Edi Ramën nga pushteti – Nga Artur ZHEJI

By | August 31, 2017

Mbyllet rinumërimi i votave në Tiranë, Shpëtim Idrizi jashtë Kuvendit

By | July 13, 2017

Në oborret e partive ka vetëm karrieristë – Nga SULEJMAN MATO

By | July 3, 2017

Rama nis ndarjen e posteve, ja pse zgjodhi Ruçin për kryetar Kuvendi

By | June 29, 2017

Numërohen 2046 nga 5362 kuti, PS 75 mandate, PD 42. PDIU rimerr mandatin e Tiranës

By | June 26, 2017

PS pret të fitojë shumicën

By | June 26, 2017

Zgjedhjet, rezultatet në kohë reale në të gjithë vendin

By | June 26, 2017

Shqipëria votoi, partitë pretendojnë fitoren

By | June 26, 2017

Ruçi-Metës: Do shkarkohesh si President!

By | June 15, 2017

Sondazhi i dytë kombëtar, PD rritet me 7 %. Ja sa marrin PS, LSI dhe LIBRA

By | June 8, 2017

Intervista – Rama: Largohem nga politika nëse PS nuk del forcë e parë

By | June 5, 2017

Partia Socialiste punëson lobist në SHBA, firmën e lidhur me Donald Trump

By | April 18, 2017

Rama – aleatëve: Shkojmë edhe vetëm në zgjedhje, marrim 140 deputetë

By | March 21, 2017

Thyhen xhamat e zyrës së Partisë Socialiste në Bashkinë e drejtuar nga nipi i Klement Balilit

By | March 12, 2017

Partia Socialiste e Shqipërisë shënon 25-vjetorin e themelimit

By | July 12, 2016

Deputeti Kosta ikën nga PS, letër Ramës: Mosmirënjohës, për ty pagova shtrenjtë

By | July 12, 2016

Nano – Zhejit: Ramën do e lë të qetë, është shumë i zoti për t’u vetëshkatërruar

By | May 26, 2016