VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Category Archive: Video

“Dekriminalizimi” në Shqipëri, Fenomeni që vazhdon të prodhojë debate (video)

By | October 13, 2019

(Video) Më 13 shtator e jëma e Elonës kërkonte ndihmë

By | September 16, 2019

(Video) Romina Zace: teatri Kombëtar duhet të qendrojë! Gazetarja shqiptare në median spanjolle në mbrojtje të Teatrit Kombëtar

By | August 13, 2019

Presidenti Kennedy, “Novus Ordo Seclorum” dhe Interneti! Nga S. Guraziu

By | January 18, 2017

Më 18 dhjetor 1980 lindi Christina Aguilera – këngëtarja e famshme amerikane

By | December 18, 2016

Gazetari Çim Peka: Ilir Meta ka çuar letër kritike ndaj Lu-së në Departamentin Amerikan të Shtetit

By | January 27, 2016

Kur në Kuvend e gjuajtën me vezë kryeministrin – Thaçi e Shala qeshnin (video)

By | September 25, 2015

Kryetari i Vatrës Gjon Buçaj kujton Profesor Arshi Pipën (video)

By | July 25, 2015

ZDF ia ndërpret intervistën Jahjagës – tjetër e pyesin, tjetër përgjigjet (video)

By | July 25, 2015

NJË DOKUMENTAR I PLOTË PËR MIRDITËN TURISTIKE (VIDEO)

By | July 17, 2015