VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dhimiter Anagnosti

VIDEO – Roza Anagnosti e përlotur: Ikja më e trishtë, as lule nuk arritëm të merrnim për Rikardin!

By | April 21, 2020

Më 27 tetor 1943 lindi Roza Anagnosti, aktore e shquar e teatrit dhe kinematografisë

By | October 27, 2019

Esat Musliu dhe përralla e Zululandit – Ese nga Roland Gjoza

By | April 23, 2016