VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Roza Anagnosti

“Është e dhimbshme, nuk kam fjalë”, Roza Anagnosti në lot: Nuk e justifikoj policinë, të ishte bërë Teatër i ri

By | May 17, 2020

Roza Anagnosti në krah të Teatrit: Aty ka shumë emocione, janë shpirtrat e shumë artistëve

By | May 16, 2020

VIDEO – Roza Anagnosti e përlotur: Ikja më e trishtë, as lule nuk arritëm të merrnim për Rikardin!

By | April 21, 2020

Më 27 tetor 1943 lindi Roza Anagnosti, aktore e shquar e teatrit dhe kinematografisë

By | October 27, 2019

Roza Anagnosti iu bashkohet artistëve për Teatrin, Budina: Ndihem plot me kolegen time

By | August 1, 2019

Kauzës për mbrojtjen e Teatrit i bashkohen dhe aktoret e shquara Roza Anagnosti dhe Justina Aliaj

By | July 31, 2019

PETICIONI – Nga Roza Anagnosti, Bujar Asqeriu e Gulielm Radoja, emrat e 125 artistëve që janë kundër shembjes së Teatrit

By | July 5, 2018

VIDEO – Roza Anagnosti kundër shembjes së Teatrit: Këtu është jeta jonë, është mëkat…

By | June 15, 2018

Simon Stefani – raport sekret më 1977: Të largoni nga Teatri, Robert Ndrenikën, Anagnostin dhe Shytin

By | July 17, 2017