VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministri turk

Turqia, thirrje për normalizimin e marrëdhënieve me SHBA-në

By | October 12, 2017

Yıldırım uron Trumpin: Do të hapni një faqe të re për miqësinë Turqi-SHBA

By | November 9, 2016

Bilanci puçist në Turqi: 265 të vrarë, 1140 të plagosur, rreth 3000 të arrestuar

By | July 16, 2016

Turqi: 161 të vrarë, mbi 2 800 ushtarakë të arrestuar

By | July 16, 2016

Yildirim: Qytetarët të mos i zbrazin sheshet

By | July 16, 2016

Ushtria: E kemi marrë pushtetin, Erdogani është arrestuar

By | July 15, 2016

“Marrëdhëniet Turqi-Shqipëri do të vazhdojnë si partneritet strategjik”

By | June 30, 2016

Dhjetëra të vrarë në aeroportin e Stambollit

By | June 29, 2016

Turqia paralajmëron masa të mëtejshme ndaj Gjermanisë

By | June 3, 2016

Turqia mbron marrëveshjen me BE-në gjatë vizitës së Merkelit

By | April 24, 2016

Davutoglu dhe Merkel vizitojnë kampin e refugjatëve në Gaziantep

By | April 23, 2016

Turqia njeh integritetin terrritorial të Ukrainës: Periudha e Bashkimit Sovjetik ka përfunduar

By | February 15, 2016

Davutoglu vizitë në Gjermani, takon kancelaren Merkel

By | January 22, 2016