VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zjarri

Këndi i humorit: Një ditë dimri, Nastradini mblodhi dru të thata në pyll dhe i ngarkoi në gomar

By | May 26, 2020

Mijëra të zhdukur nga zjarret në Kaliforni

By | November 18, 2018

Zjarr masiv në Elbasan, 15 zjarrfikëse në vendngjarje

By | September 12, 2018

Natën e 17 dhe 18 gushtit 1993 digjej Kapellbrücke, ura e famshme simbol e Lucernës

By | August 18, 2018

Këndi i humorit: Një ditë një djalë i kërkoi njeriut më të vjetër dhe më të mençur të fshatit

By | March 4, 2017

Shpërthim në rafinerinë e Ballshit, një i vdekur

By | November 11, 2016

Qemal Minxhozi: Mos fryni aty ku s’ka zjarr!

By | October 17, 2016

Para teje – Poezi nga AGIM SPAHIU

By | May 15, 2016

Et voilà – Poezi nga JACQUES PRÉVERT – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 5, 2016