VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grupi hetimor

Me maskë e armë, grabitet agjencia e kredive te Zogu i Zi

By | August 6, 2019

Analiza e fakteve në terren, ish-drejtuesi i policisë: Ja përse u eleminua Admir Murataj nga shokët

By | May 9, 2019

Vrasja e 49- vjeçares në Tiranë, në kërkim kunati si autor i dyshuar

By | February 14, 2019

4 mijë euro për t’u bërë Komisar policie në Shqipëri, zbulohen pazaret

By | November 18, 2018

Masakra në “ish-Bllok” – Shpallet në kërkim policor Elvana Gjata

By | October 9, 2018

Policia zbulon videon, pasi vrau 8 persona Ritvan Zykaj filmoi viktimat dhe ia dërgoi kushuririt

By | August 12, 2018

Del ekspertiza e Prokurorisë: Shoferi i Xhafajt është vetëvrarë. Ja si u gjet brenda makinës

By | June 30, 2018

Arbër Çekaj u gjet i fshehur në një shtëpi në Gjermani, përdorte mbiemrin e gruas daneze

By | May 4, 2018

Zbardhet aksidenti i eskortës së Ramës, të plagosur 3 gardistë

By | November 27, 2017

Dosjet e bujshme që rihapi Artan Cuku, zbulohet kërcënimi

By | April 10, 2017

Fati i keq i prokurorëve të vrasjes së Azemit, fama dhe shkarkimet nga detyra

By | February 23, 2017

Vjedhësit e çanë murin e bankës në zonën e ish-Bllokut, por dështuan

By | August 8, 2016

Grabitja në Rinas, drejtuesi i mjetit punonjës i aeroportit

By | July 4, 2016

Artan Hoxha: Policia fshehu dy pistoletat që u përdorën për të qëlluar familjen Cali

By | September 6, 2015