VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bardhyl Mahmuti

Bardhyl Mahmuti – Ibrahim Kelmendit: Haga s’të pranon dëshmitar, manipulove me fotografinë e agjentit francez

By | August 3, 2020

Aleksandar Vuçiq dhe Zoran Zaev përgënjeshtrojnë Edi Ramën Nga Bardhyl Mahmuti

By | December 26, 2019

Origjina serbe e “Mini-Shengenit” dhe të pavërtetat e z. Edi Rama – Nga BARDHYL MAHMUTI

By | December 22, 2019

Shprehja “tentim për gjenocid” është mohim i gjenocidit! – Nga BARDHYL MAHMUTI

By | December 16, 2019

Ekspertët zviceranë hedhin poshtë konstatimet e institucioneve kosovare për rastin “Astrit Dehari” Nga Bardhyl Mahmuti

By | November 9, 2019

“Fshehja e raportit zviceran për 4 muaj”, Prokuroria s’reagon ndaj pretendimeve të Bardhyl Mahmutit

By | November 6, 2019

Qëndrim neveritës dhe cinik i Edi Ramës – Nga Bardhyl Mahmuti, Politolog

By | October 16, 2019

Pse qau redaktorja në gjuhën angleze e librit “Mashtrimi i madh” Nga Bardhyl Mahmuti

By | June 22, 2019

Dick Marty i përgjigjet Bardhyl Mahmutit: Mos kontaktoni më me mua!

By | April 13, 2019

Nocioni “Fondamentalizëm islamik shqiptar” është produkt i Shërbimit Sekret të Serbisë Nga Bardhyl Mahmuti

By | June 4, 2018

Bastardët që e fyen Gjergj Kastriotin nuk janë shqiptarë! – Nga Gani Mehmetaj

By | January 15, 2018

Vazhdon shpërndarja e librit « Mashtrimi i Madh »

By | November 2, 2017

I nderuar Bardhyl Mahmuti, ja përse i dal në mbrojtje Enver Robellit! – Nga Elida Buçpapaj

By | October 15, 2017

Nuk vritet njeriu edhe në rastin kur shpërndan gënjeshtra – Nga Bardhyl Mahmuti

By | October 15, 2017