VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: flakë

LAHUTA E MALCIS – KANGA E NJIZETEPESTË “GJAKU I MARRUN” – Nga GJERGJ FISHTA

By | November 14, 2018

DREJT TË VDEKSHMËVE – Poezi nga TED HUGHES – Përktheu FASLLI HALITI

By | October 18, 2018

Këndi i humorit: Burrë e grua, në makinë, nisen për në week end

By | March 10, 2018

Tavë me spinaq dhe qepë

By | February 13, 2018

38-vjeçari vlonjat lyhet me benzinë dhe tenton të vetëdigjet para Gjykatës

By | December 5, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 14 TETOR 2017

By | October 14, 2017

Dubai: Përfshihet nga flakët ndërtesa më e lartë në botë e Fountain Views

By | April 2, 2017

Shpërthim në rafinerinë e Ballshit, një i vdekur

By | November 11, 2016

PLAGË E VJETËR – Cikël poetik nga QAZIM SHEHU

By | August 9, 2015

XIXËLLOJA – Poezi nga ENVER GJERQEKU

By | July 10, 2015