VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: uji

Tirana në emergjencë për ujë të pijshëm, banorët: Na vjen vetëm 30 minuta në ditë

By | September 2, 2019

Këndi i humorit: Një burrë shkon në plazh, e kishte marrë shumë malli për detin dhe zhytet me kokë si i çmendur

By | July 7, 2019

Pse nuk duhet të pini kurrë ujë duke qëndruar në këmbë

By | May 30, 2019

Si të pastroni depozitën e ujit që keni në shtëpi

By | April 28, 2019

A mund të pihet uji i lënë jashtë gjatë natës

By | January 18, 2019

KËNGË E ENGJËLLIT PA FAT – Poezi nga RAFAEL ALBERTI (1902 – 1999) – Përktheu FASLLI HALITI

By | October 23, 2018

Pse mungesa e ujit nxit shtimin në peshë – Sa duhet të pini

By | July 22, 2018

Stresi nxit nepsin – Shtatë mënyra për ta minimizuar atë

By | June 14, 2018

Formula magjike që zhduk kollën dhe bronshitin kronik: banane, ujë dhe….

By | December 27, 2017

Para teje – Poezi nga AGIM SPAHIU

By | May 15, 2016

Kosovë, opozita letër të përbashkët qytetarëve: Ja pse hodhëm gaz lotsjellës

By | October 9, 2015