VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bukuria

“Kishim vetëm 2 jorganë dhe 2 pjata…” Sinan Hoxha rrëfen mes lotësh fëmijërinë e tij (fotogaleri)

By | April 22, 2018

Edhe Tirana ka pasur një histori me Romeo dhe Zhuljetë, me fund po tragjik

By | March 24, 2018

MOS SHIKO FYTYRËN – Poezi nga Victor Hugo (1802-1885) – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 26, 2017

Receta bukurie me mjaltë

By | February 15, 2017

Më të bukurat e botës Oskarë 2016

By | July 8, 2016

Duel Gurit bukuria – Poezi nga LUKË BOGDANI

By | August 17, 2015

Tri poezi nga GUILLAUME APOLLINAIRE – Përktheu FASLLI HALITI

By | July 17, 2015