VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet e ardhshme

Kurti: Në zgjedhjet tjera le të bëhen të gjithë liderët bashkë kundër meje, le ta marrin edhe presidentin

By | May 17, 2020

“Partia të bëhet gati për zgjedhje”, Rama kritika deputetëve: Po vazhduam kështu, humbim pushtetin

By | September 10, 2019

Moskë: Dhjetra-mijëra protestues kërkojnë zgjedhje të drejta

By | August 10, 2019

Milionat që Kosova shpenzon për zgjedhje të parakohshme

By | July 28, 2019

Kryetari i LSHB-së, Kastriot Berishaj shpall kandidaturën për Deputet në zgjedhjet e ardhshme të Republikës së Kosovës

By | April 7, 2019

Daçiç: Nuk do të ketë referendum në Vojvodinë

By | September 30, 2016

Si do të votojnë amerikanët e brezit të mijëvjeçarit?

By | August 23, 2016

Basha rrëfen për kafen me Metën, qeverinë teknike… deputetët rebelë

By | August 12, 2016

Çarja e koalicionit PS-LSI, si e komentojnë analistët e Tiranës

By | July 18, 2016

Ish-këshilltari i Berishës: Basha mediokër – PD në rrezik

By | May 18, 2016

Limaj: Ne i meritojmë vizat dhe asnjë centimetër tokë nuk e japim

By | May 14, 2016