VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kuvendi i Shqipërisë

Ratifikohet marrëveshja për bashkëpunimin ushtarak mes Turqisë dhe Shqipërisë

By | April 23, 2020

BIRN: 23 organizata kundër por Shqipëria miraton ligjin e ashtuquajtur “anti kap çfarë të kapësh”

By | March 5, 2020

Kuvendi mocion me debat për zhdekretimin e zgjedhjeve nga Presidenti, Meta konferencë për mediat pasdite

By | June 13, 2019

Vakanca në Gjykatën Kushtetuese, ja 8 kandidatët në garë (Emrat)

By | April 4, 2019

Kuvendi i kërkon Gjykatës Kushtetuese rrëzimin e padisë për reformën në drejtësi

By | July 18, 2017

Ja cilët deputetë nga maxhoranca dhe opozita votuan ligjin e plehrave

By | March 1, 2017

Sherr në Kuvend, Flamur Noka qëllon Erjon Braçen (Video)

By | February 16, 2017

Kuvendi hedh shortin, ja 9 anëtarët në Këshillin e Emërimeve në Drejtësi

By | January 27, 2017

Kriminelë, plehra, hajdutë… lexoni çfarë shkruajnë qytetarët për deputetët

By | November 29, 2016

Nisi seanca e jashtëzakonshme për ‘Vettingun’

By | August 30, 2016

Shoqatat e Gazetarëve i drejtohen Kuvendit: Mos votoni nenin kundër lirisë së mediave

By | August 18, 2016

Shqipëria e ratifikon Marrëveshjen me SHBA kundër terrorizmit

By | July 7, 2016

Kuvendi i Shqipërisë miraton protokollin e aderimit të Malit të Zi në NATO

By | June 23, 2016

Kuvendi i Shqipërisë ratifikon marrëveshjen për themelimin e Fondit të Ballkanit Perëndimor

By | February 6, 2016

Kuvendi çmendet prapë – opozita bllokon foltoren, përplasje Berisha-Balla

By | December 4, 2015

Zbutet Meta, hetimi ndërkombëtar për CEZ-in futet në kalendarin e Kuvendit

By | November 5, 2015

Kuvendi i Shqipërisë – Parlamenti i Eskobarëve – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | October 2, 2015

Dosja CEZ – debati ndezur në Kuvendin e Shqipërisë

By | October 1, 2015

Presidentja e Kosovës vizitë zyrtare në Shqipëri: Gjykata speciale nuk eklipson luftën e Kosovës kundër genocidit

By | September 10, 2015

Berisha- Sterkaj- Abazi, replikat e padëgjuara në televizor gjatë debatit në Kuvend

By | July 3, 2015