VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: proces zgjedhor.

Defektet e zgjedhjeve treguan për domosdoshmërinë dhe nevojën e zbatimit të reformës zgjedhore

By | November 2, 2019

Milionat që Kosova shpenzon për zgjedhje të parakohshme

By | July 28, 2019

Kadri Veseli rizgjidhet kryetar i PDK-së

By | June 16, 2019

Tronditet shumica, Meta: Duhet “Qeveri besimi”

By | April 4, 2017

Shqipëri, partitë opozitare kushtëzojnë regjistrimin në zgjedhje me qeverinë teknike

By | March 10, 2017

BIRN: Edi Rama, kryetar pa mandat i Partisë Socialiste

By | February 13, 2016