VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vatikan

Vatikan – Anulohet betimi i rojave të reja zvicerane

By | May 4, 2020

Dodik takoi Papa Françeskun në Vatikan

By | April 26, 2019

L’Intransigeant (1928) – Urimet e Vatikanit për mbretin Zog I. Takimi në Tiranë me personalitetet e larta të kishës katolike

By | August 22, 2018

NË KOPSHTET E VATIKANIT, ÇASTE PRANË PAPËS SË NDERIT… – Nga Visar Zhiti

By | April 15, 2018

Takimi Erdoğan-Papa Françesku, në fokus Kudsi dhe çështjet rajonale

By | February 5, 2018

Papa Françesku thirrje për respektimin e statusit të Jerusalemit

By | January 8, 2018

Tjetër skandal në Vatikan, orgji dhe drogë në dhomën e kardinalit më të afërt të Papa Françeskut

By | July 6, 2017

Vatikan: Takim i Papës me Trumpin

By | May 24, 2017

Trumpi nesër në Vatikan

By | May 23, 2017

Visar Zhiti, martiri i lirisë përballë antinomit Bujar Nishani Nga Elida Buçpapaj

By | March 27, 2017

Intervista e plotë – Visar Zhiti: Nishani, karikaturë e Enver Hoxhës, më akuzon me letra nga populli

By | March 24, 2017

La Stampa e merr në mbrojtje Visar Zhitin, ndërsa Nishanin e quan një ish-kapter të regjimit që i ka frikë intelektualët

By | February 21, 2017

Ndërron jetë ambasadori i parë i Shqipërisë në Vatikan, Willy Kamsi

By | January 24, 2017

Papa Françesku: Dhuna religjioze është “çmenduri vrasëse”

By | January 9, 2017

Informacione të rëndësishme – Shtegtimi në Vatikan me rastin e Shenjtërimit të Nënë Terezës Vatikan, 3 – 5 shtator 2016

By | August 25, 2016

Papa: Emigrantët nuk janë të rrezikshëm, por ata janë në rrezik

By | May 29, 2016

Papa Françesku takohet me Visar Zhitin ne Selinë e Shenjte

By | January 13, 2016

Konspiracione në Vatikan: Papa i sabotuar Nga Ignazio Ingrao

By | November 1, 2015

Foto e ditës: Vizita e Papës Françesku në fjetoren e të pastrehëve pranë Vatikanit

By | October 16, 2015

Papa Françesku bën thirrje për strehim refugjatësh nga komuniteti fetar në Evropë

By | September 6, 2015

Origjinale e Vatikanit – Një letër e Papa Kalistit III drejtuar Skënderbeut

By | July 7, 2015