VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjykata e Apelit

Apeli merr vendimin befasues për Saimir Tahirin, rikthehet në pikën zero beteja e ish-ministrit të Brendshëm

By | June 26, 2020

Çështja Shullazi vë në provë gjykatat dhe shtetin

By | February 25, 2020

Afera Yukos: Gjykata e urdhëron Rusinë të paguajë miliarda dollarë kompensim

By | February 18, 2020

Grupi i Kumanovës shfaqet live në “Facebook”: Do qëndrojmë si luanë, do vdesim faqebardhë

By | October 14, 2019

Gjykata e Apelit: Të dhënat financiare të Presidentit Trump t’i dërgohen Kongresit

By | October 12, 2019

Gjykata e Apelit konfirmon dënimet për grupin e Kumanovës

By | September 17, 2019

Zëri i Amerikës: Gjykata e Apelit në Vlorë lë në burg pronarin që dhunoi turistët

By | August 28, 2019

Të dënuarit e Grupit të Kumanovës kërkojnë hetim ndërkombëtar

By | May 16, 2019

Sarkozy humb apelin në rastin e financimit të paligjshëm të fushatës

By | October 25, 2018

Pëson infarkt në burg një nga katër kuksianët e arrestuar për Rrugën e Kombit

By | June 4, 2018

Vendimi për lirimin e Tahirit, reagon sërish Donald Lu

By | May 28, 2018

Saimir Tahiri lihet i lirë, gjykata jep vendimin pas dy orësh seancë me dyer të mbyllura

By | May 28, 2018

“Edi Rama diktatori më i madh!” Fëmijët presin babain, gjykata ja lë në burg (video)

By | April 21, 2018

Gjykata liroi 7 nga 11 kuksianët, ja ç’ndodhi në Shkodër (videot)

By | April 20, 2018

LIVE – Nisi gjyqi kundër kuksianëve të protestës, gjykata e rrethuar nga policë dhe qytetarë (video)

By | April 20, 2018

Tension i madh nesër në Shkodër? Gjykata e Apelit shqyrton kërkesat e 11 të arrestuarve të Kukësit

By | April 19, 2018

Gjykata refuzon të dërgojë në paraburgim Gruevskin

By | July 25, 2017

Skandali seksual, Shukri Xhelili në prag të lirimit, si ndryshoi akuza

By | May 13, 2017

“Hakmarrja për drejtësi”, zbulohet vendimi i plotë i pafajësisë

By | March 18, 2017

Mediat serbe: gjykata në Francë kërkon sqarime shtesë rreth ligjeve serbe

By | March 10, 2017

Shtyhet deri më 6 prill vendimi për Ramush Haradinajn

By | March 2, 2017

Mbajtja në Francë e Ramush Haradinajt mund të jetë një inskenim (helmim me polonium në çaj) si në rastin Litvinenko – Nga Isuf B.Bajrami

By | February 10, 2017

SHBA: Apeli lë në fuqi pezullimin e urdhrit të presidentit për emigracionin

By | February 10, 2017

Serbia nuk beson në ekstradimin e Haradinajt, nesër pritet lirimi i tij!

By | February 8, 2017