VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti i ri

Italiani David Sassoli zgjidhet kryetar i Parlamentit Evropian

By | July 3, 2019

Maqedonia e Veriut, një shqiptar kryetar i Federatës së Futbollit

By | March 19, 2019

Heqja e Kosovës nga Kushtetuta, fazë e re për Serbinë

By | June 5, 2017

Vuçiç: Koha të bisedojmë për Kushtetutën dhe Kosovën

By | June 1, 2017

Qeveria e Francës dha dorëheqje

By | May 11, 2017

NANA SHQIPNI “PUSHOFSH NË PAQË!” – Nga Fritz RADOVANI

By | May 3, 2017

Jugosllavia ante portas – Nga Shaban MURATI

By | April 10, 2017

Mediat në Beograd: Rusia mund ta njohë Kosovën

By | January 23, 2017

May: Trumpi e kupton rëndësinë strategjike të NATO-s

By | January 21, 2017

Trumpi ngrin të gjithë rregulloret e fundit të Obamës

By | January 21, 2017

Ndasitë politike dhe Donald Trumpi

By | January 21, 2017

Antonio Tajani zgjidhet president i Parlamentit Evropian

By | January 17, 2017

Trumpi e nis me skandal: Ja çka i bën gazetarit të CNN (Video)

By | January 12, 2017

Trumpi si kishte dështuar në Rusi

By | November 21, 2016

Kush është Xhorxh Sorosi, lidhjet me Shqipërinë dhe teoritë konspirative për të

By | November 19, 2016

Edhe me Trumpin, Amerika do të jetë superfuqi botërore unipolare – Nga Prof.Dr.Mehdi Hyseni

By | November 15, 2016

Ja kush është autori i humbjes së Clintonit

By | November 12, 2016

Ambjentalisti Alexander Van der Bellen zgjidhet president i Austrisë

By | May 23, 2016

Përurimi i Thaçit bojkotohet nga tri partitë opozitare

By | April 7, 2016