VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nebojsha Stefanoviç

Ambasadori rus paralajmëron Kosovën: Për ne është pjesë e Serbisë

By | August 1, 2019

Ministri i Brendshëm serb Nebojsha Stefanoviç që e quan Kosovën “të ashtuquajtur” thotë: Jo hyrjes të Kosovës në Interpol!

By | March 2, 2019

Stefanoviq: Vuçiqi urdhëroi të ndërpritet komunikimi me Policinë e Kosovës dhe KFOR-in

By | September 7, 2018

“Akt terrorist”, Serbia përgatit aktakuzë ndaj zyrtarëve të Kosovës për arrestimin e Gjuriçit

By | April 27, 2018

Kurir – Kërcënon Beogradi: Haradinaj arrestohet nëse vjen në Preshevë

By | April 27, 2018

Stefanoviç: Anulohet një ndeshje hendbolli ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

By | March 23, 2018

Ministri Tahiri kërkoi lirimin e Haradinajt – Serbia ankohet: Shqipëria po na cenon sovranitetin

By | January 13, 2017

Stefanoviç: Serbia e gatshme ta ndihmojë policinë krahinore të Kosovës

By | April 4, 2016

Festuan për Kombëtaren – Serbia arreston 10 shqiptarë në Bujanoc

By | October 15, 2015