VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministrit

Themeluesi i PS, Limoz Disdari: Zoti Kryeministër, jep dorëheqjen në mënyrë të parevokueshme

By | October 25, 2019

Intervista – Kurti: Dialogun do ta udhëheq unë, jo presidenti (video)

By | October 10, 2019

Fotot dhe videot: Frederik Ndoci nxjerr pamjet kur ndërhyn policia në lokalin që këndonte, u dhunua këngëtari?

By | August 22, 2017

Zëri i Amerikës: Tension në parlament, vezë kryeministrit

By | February 25, 2016

Meta paralajmëron Ramën e Bashën: Sa herë që humbni zgjedhjet ankoheni se u ble vota

By | January 26, 2016