VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ristani

Nga Ristani te Bogdani, cilët janë 12 kandidatët e PD që deri tani nuk futen në Kuvend

By | June 26, 2017

Sherri në parlament, përjashtohen me 5 ditë, Paloka, Ristani, Braçe dhe Keta, shpëton Berisha

By | April 13, 2016

Ja sharjet e djeshme në parlament: Rama: E keni marrë garuzhden? Paloka: Unë përshesh, ti ha… Ristani: Je zysha e qeverisë

By | September 24, 2015