VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tension

10 analizat shëndetësore që femrat mbi 40 vjeçe duhet të kryejnë patjetër

By | October 26, 2018

A duhet ngrënë qepa në darkë – Çfarë i ndodh organizmit

By | August 2, 2018

Kur duhet të shqetësoheni për tensionin e gjakut – Faktet e reja

By | July 4, 2018

Rama jep sqarime për “vizitën e sotme në Shkodër”

By | April 14, 2018

Zjarr e flakë – Tërhiqet policia, shikoni momentet e përplasjes mes tyre dhe protestuesve në Rrugën e Kombit (foto)

By | March 31, 2018

Për të mbrojtur zemrën duhet të hani kos

By | February 28, 2018

Sërish luftë verbale Turqi-Greqi për disa ishuj të pabanuar në Egje

By | February 27, 2017

Tension i lartë në mazhorancë: Çfarë fshihet pas përplasjes së hidhur PS-LSI

By | January 28, 2017

HOROSKOPI 6 NËNTOR 2016

By | November 6, 2016

HOROSKOPI 25 SHTATOR 2016

By | September 25, 2016

Zëri i Amerikës: Tension në parlament, vezë kryeministrit

By | February 25, 2016