VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: burg

Voltana: Zgjedhje s’ka, ne ose përfundojmë në burg ose në eksod (video)

By | June 27, 2019

Këndi i humorit: Një gjirokastrit hyn në burg dhe takohet me një të burgosur tjetër

By | March 15, 2019

Nderohen viktimat e komunizmit në Mursi të Sarandës

By | September 20, 2018

Gjykata vendos për 23 të arrestuarit e “Rrugës së Kombit”, ja kush lirohet e kush mbetet në burg

By | April 4, 2018

CPJ: Numër rekord i gazetarëve të burgosur

By | December 13, 2017

Paralajmërohet grevë e përgjithshme kundër arrestimeve në Katalonjë

By | November 3, 2017

Këndi i humorit: Zysha i kishte dhënë si temë hartimi klasës

By | October 29, 2016

Në burg si vizitor ka qenë Baba Taku – dmth deputeti i LSI Spartak Braho

By | September 28, 2016

Video-Opinion/ Peza: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë në burg

By | April 22, 2016

Nji korrespondence me shkrimtarin francez Andre Malraux – Nga SAMI REPISHTI

By | March 30, 2016

Donika Kada Bujupi në burg, kriminelët të gjithë jashtë Nga Elida BUÇPAPAJ

By | December 3, 2015

Armando Prenga i lirë dhe Ballist Morina në burg. A funksionon me dy standarde drejtësia shqiptare?

By | November 27, 2015

Njerëzit e Sigurimit të Shtetit përdhunuan në burg Musine Kokalarin – Nga Novruz Xh Shehu

By | November 2, 2015

Intervista e plotë: Alida Hisku: Si na përdhunonin prokurorët e sigurimsat në qeli – Intervistoi Dhurata Hamzai

By | October 27, 2015

Po tani, të lënça Zotin?! – Tregim i jetuar nga PËRPARIM HYSI

By | July 12, 2015