VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tensionet politike

Thirrje e Shoqatës “Trojet e Arbrit“ për ulje gjakrash dhe shtyrjen e datës së zgjedhjeve në Shqipëri

By | June 22, 2019

Shqipëri, fenomeni i braktisjes së prindërve të moshuar

By | October 5, 2018

Intervista – Bushati: tensioni politik në Shqipëri, artificial

By | March 23, 2017

Këshilli i Sigurimit e filloi debatin për Kosovën

By | May 16, 2016