VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministri i Jashtëm

B. Mustafa kërkon largimin e S. Berishës – “Merkel i tha Kohlit: Ik nga partia”

By | October 5, 2016

Hoxhaj: Ekstremizmi i të rinjve në Ballkan vjen nga OJQ-të e huaja dhe klerikët

By | September 27, 2016

Luksemburgu kërkon largimin e Hungarisë nga BE-ja

By | September 13, 2016

Carl Bildt: Nuk ka dyshim se pas përpjekjes për grushtshteti qëndron Gyleni

By | September 2, 2016

Jeremiçi në fazën finale për postin e Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së

By | August 30, 2016

Ministri i Jashtëm kroat: Serbia nuk hyn në BE pa u çliruar nga virusi agresiv serbomadh!

By | August 9, 2016

Daçiçi: Nuk i ndryshojmë ligjet për shkak të Tribunalit të Hagës

By | August 2, 2016

BE-ja emëron Michel Barnierin për kryenegociator të Brexitit

By | July 27, 2016

Intervista – Hoxhaj: Nota verbale turke e papranueshme dhe e pazakontë

By | July 27, 2016

Anuloi takimin me ambasadorët, Bushati sulmon Nishanin: Frikacak!

By | July 16, 2016

Helikopteri ushtarak turk me puçistë ulet në Aleksandropolis të Greqisë

By | July 16, 2016

Steinmeier ushtrimet e NATO-s i cilëson “luftënxitëse”

By | June 18, 2016

Tiranë: Nis Asambleja e NATO-s, Bushati kërkon integrimin e Kosovës

By | May 28, 2016

Spanja rikonfirmon: Nuk do ta njohim asnjëherë pavarësinë e Kosovës

By | May 26, 2016

Duhet ndalur Serbia – Nga Faton MEHMETI

By | April 18, 2016

Kovaç: Serbia duhet të plotësojë tre kushte për anëtarësim në BE

By | April 8, 2016

Kovaç: Vendimi ndaj Sheshelit e shkatërron procesin e pajtimit

By | March 31, 2016

Rusia kundër pjesës tjetër të botës – Nga Dagmar Engel

By | February 15, 2016

Shqipëria shënon 60 vjetorin e anëtarësimit në OKB

By | December 14, 2015

Kosova në UNESCO, Thaçi e kërkon mbështetjen e Serbisë

By | November 4, 2015

Ndërron jetë princi saudit Saud al-Faisal

By | July 10, 2015