VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ministri i Brëndshëm

DOKUMENTI SEKRET- “Foton time me Silva Turdiun mund ta marrë CIA”, debati i Enverit me ministrin

By | October 29, 2019

Kol Bib Mirakaj ministri që shpëtoi 2000 hebrej!

By | September 7, 2019

NJË DEMOKRACI BASHKËKOHORE MUND TË JETË VETËM LIBERALE – Nga SABINO CASSESE* – E përktheu Eugjen Merlika

By | July 17, 2019

Gazetari: Autorët e grabitjes në Rinas duhen gjetur në Ministrinë e Brendshme

By | April 9, 2019

Ministri italian që nuk i do emigrantët, bën shqiponjën me duar

By | April 8, 2019

Çarja e kordonit të policisë, Basha: Plan i Ramës që t’i drejtojë gishtin e akuzës opozitës

By | February 16, 2019

Z.Sandër Lleshaj, jepni dorëheqjen! Nga Elida Buçpapaj

By | February 12, 2019

Vendimi për Dritan Dajtin, Ministri i Brendshëm: Vendim kriminal, gjyqtarët do i bashkohen pas hekurave

By | February 10, 2019

Parashutimi i gjeneralit! – Nga Artan Fuga

By | October 28, 2018

Dorëheqja e Fatmir Xhafës, flet Saimir Tahiri

By | October 27, 2018

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka dhënë dorëheqjen, Gjeneral Sandër Lleshi do të sjellë energji pozitive

By | October 27, 2018

Lul Berisha dhe Klement Balili i shpëtuan arrestimit, ish-ministri: Ja kush e dekonspiroi operacionin

By | October 22, 2018

Italia “populiste”, Salvini: Prioriteti ynë, t’i çojmë në shtëpi emigrantët ilegalë

By | June 2, 2018

Washington Post shkruan për dorëheqjen e Tahirit

By | May 3, 2018

Kukësi si në “shtetrrethim”, opozita zbarkon në qytet

By | April 1, 2018

Kryemadhi: “Tahiri ka përdorur fëmijë deputetësh si transportues droge”

By | December 22, 2017

Lu për çështjen “Tahiri”: 27 vjet ky vend përballet me politikanë të fuqishëm që kanë kryer krime të tmerrshme dhe i kanë shpëtuar drejtësisë

By | October 26, 2017

Historia tragjike e 62 ministrave të Brendshëm nga 1912. 8 të vrarë, 5 të dënuar më vdekje, 20 të arrestuar

By | October 22, 2017

Akuza e fortë e gazetarit: Ku ndodhet “Audi” që Tahiri u shiti Habilajve?

By | October 17, 2017

CIA: Ja si ishte i organizuar Sigurimi i Shtetit dhe çfarë ndodhte në kampet e përqendrimit, pushteti që kishin Hoxha me Shehun

By | August 12, 2017

Dokumentet e CIA, ja si Koçi Xoxe u fsheh në malet e Çermenikës pas përplasjeve me Enver Hoxhën, komunistët angazhuan huliganë grekë për të mbajtur regjimin, emrat e agjentëve që u rekrutuan nga amerikanët

By | August 4, 2017

Ministri i Brendshëm: Rrezik i sigurisë kombëtare nga zjarrvëniet e qëllimshme

By | August 3, 2017

Ekstradimi i Ballist Morinës, Demiraj kontakton autoritetet kroate

By | July 28, 2017

Dritan Demiraj fiton gjyqin, rikthehet si Kolonel në Forcat e Armatosura

By | July 20, 2017