VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Feçor Shehu

DOKUMENTI SEKRET- “Foton time me Silva Turdiun mund ta marrë CIA”, debati i Enverit me ministrin

By | October 29, 2019

“Tepër sekret”- Letra e Feçorit për Enverin: Oficerin e Sigurimit e arrestuam se ndihmoi një vajzë për qëllime të ulëta….

By | October 28, 2019

Përgjimet e Shtëpisë me Gjethe për Ambasadat – Raporti sekret i Feçor Shehut për Hysni Kapon

By | September 30, 2019

Dokumentet – Viti 1974, kur 40 të rinj përndiqeshin për “veprimtari anti-socialiste”

By | May 11, 2018

Kush e vrau deputetin Haxhi Hajdari? – Nga Shaqir Vukaj

By | March 12, 2018

Telat Agolli letër Enverit: Dëshmitarët e rremë që erdhën në gjyq

By | May 22, 2017

Telat Agolli letër Enverit: Si më futi në kurth Feçor Shehu – Nga DASHNOR KALOÇI

By | May 17, 2017

Zbulohet letra e Sigurimit: Feçor Shehu ngjallte frikë, kamarierët të komprometuar

By | April 2, 2017

Zbulohet letra e Sigurimit të Shtetit: Feçori, arrogant e prepotent, luante letra gjithë natën

By | April 1, 2017

Dëshmia e Silva Turdiut: Biseda e ndarjes me Skënderin në shtëpinë e badigardit të kryeministrit

By | March 9, 2017

Hueyda el Saied: Vrasja e Feçor Shehut ishte gjëja më e mirë që bëri Enver Hoxha

By | February 12, 2017

Dëshmitari: Si e përdhunoi Feçor Shehu vajzën e mikut të vet nga Velipoja

By | April 29, 2016

Si iu vardis sportistes shkodrane ministri i Brendshëm Feçor Shehu

By | April 28, 2016

Dokumente – Kadri Hazbiu: Ministria e Brendshme do të seleksionojë turistët e padëshiruar

By | March 7, 2016

Sigurimi i Shtetit: Inxhinierët e naftës bëjnë takime me spiunë grekë dhe rusë

By | January 12, 2016

Dokumenti – Feçor Shehu përdhunoi në qeli polaken, ai i lyente flokët si gratë

By | November 30, 2015

Muharrem Fejzo: Feçor Shehu si ia hoqi rolin Robert Ndrenikës për shkak të vëllait të arratisur

By | November 7, 2015

Feçor Shehu: Me emigrantët politikë duhet të bashkëpunojmë

By | August 27, 2015