VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dritan Dajti

Vrau 4 policë dhe u dënua me 25 vite burg! Dy biznesmenët mafiozë që dyshohet se lobuan për lirimin e Dritan Dajtit

By | February 23, 2019

Çështja Dajti, euro e municione në banesën e gjyqtarit

By | February 15, 2019

Vendimi për Dritan Dajtin, Ministri i Brendshëm: Vendim kriminal, gjyqtarët do i bashkohen pas hekurave

By | February 10, 2019

Heqja e dënimit të përjetshëm për Dritan Dajtin, reagon ashpër Ministrja e Drejtësisë

By | February 10, 2019

Vendimi për Dritan Dajtin, reagon ashpër ministria e Drejtësisë: E pa tolerueshme, KLGJ-ja të procedojë gjyqtarët

By | February 10, 2019

Kush është Dritan Dajti? Nga vrasja e biznesmenit, arratisja nga gjykata dhe masakra në Durrës

By | February 10, 2019

Berisha: Rama shpëton nga burgimi i përjetshëm mikun e tij Dritan Dajti

By | February 8, 2019

Intervista – Braho mesazh të koduar për Artan Hoxhën: Çanta ime ka 6 ndarje, njëra tani është për ty

By | September 30, 2016

(Video)Artan Hoxha: Kryetari i grupit parlamentar të sigurisë Spartak Braho s’e ka takuar Iljaz Labin dhe ka kërkuar të fiken kamerat e sigurisë

By | September 30, 2016

Kabllogrami i ambasadës së SHBA më 2009: Si Agron Kuliçaj ndihmoi Dritan Dajtin, e tha kryepolici Burgaj

By | September 28, 2016