VOAL

VOAL

Tag Archive: Petrit Ajeti

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani takoi drejtues të institucioneve të sigurisë, EULEX dhe KFOR lidhur me situatën e sigurisë në vend

September 27, 2021
Send this to a friend